В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2825

Неработещо улично осветление

Начало
14.09.2023
ID:
2825

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Пл. Акад. Николай Хайтов 6

Описание: На ул. Хаджи Димитър Стоилов 4 - вход.В зад блока до гаражоте от няколко месеца не работят 2 лампи. Отделно алеята между училище Цар Иван Асен Ii и Винзавода е пълен мрак, а утре е първият учебен ден. От там се прибират децата.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител