В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2824

По отношение сигнал №2652

Начало
14.09.2023
ID:
2824

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Място/адрес: ул. „Гонда вода“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Вече минават близо 3 месеца. НЯМА Никакво решение по отношение на премахнатата табела. Моля за съдействие вече. 2 коли не могат да се разминат заради колите паркирали пред заведението. Идват избори да не засягаме нечиийй интереси?!?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.09.202315:32
    Здравейте, уведомяваме Ви, че съгласно Генералния план за организация на движението на гр. Асеновград на указаният участък няма пътен знак В27 Забранени престоят и паркирането.
  • 14.09.202314:59
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали