В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2821

Изчистване на отпадъци

Начало
14.09.2023
ID:
2821

Отпадъци/почистване

Подаден от: Костадин Алексиев

Място/адрес: Ул.Тракия и Кресна

Описание: От доста време се трупат отпадъци около контейнерите и никой не си прави труда да ги събере.Моля да възложите почистване на не само тези.Целия град е така.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител