В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2819

Неработещо улично осветление

Начало
13.09.2023
ID:
2819

Неработещо улично осветление

Място/адрес: XXMW+6F Стоево, България

Описание: В с. Стоево пред адрес ул. Мир № 5 не работи уличното осветление от два месеца.Моля да бъде оправено.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител