В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2817

ЗАСТРАШАВАЩО ДЪРВО!

Начало
12.09.2023
ID:
2817

Друго

Подаден от: Йоана Ташева

Място/адрес: 2V7V+3V Асеновград, България

Описание: В гробищен парк, намиращ се на ул. ,,Миньор" в гробно поле IV, до гробно място 10/9 е израсло огромно дърво от 1987 година. Дървото е повдигнало гробни пластове и вече е наклонено. Застрашава с огромните си размери всички гробове около него. След подадено заявление в общината на 27.09.2018 година до тогавашния кмет г-н Караиванов, получавам писмен отговор, в който от общината заявяват, че е направен оглед на мястото и дървото ще бъде отстранено. 5 години по-късно обещанието не е спазено, работата е неизпълнена, а опасността от наклоненото дърво - все по-голяма! Прилагам и снимки на писмото и отговора. Моля за незабавното реагиране от страна на общината!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 06.10.202314:32
    Здравейте, уведомяваме Ви, че служители на отдел „Екология и околна среда“ извършиха проверка на място. Възложено е на фирма-изпълнител, с която община Асеновград има сключен договор за поддържане на зелените площи да премахне дървото.
  • 12.09.202316:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали