В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2816

Неработещо улично осветление

Начало
10.09.2023
ID:
2816

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Йордан Йовков“ 7, 4250 кв. Долни Воден, Асеновград, България

Описание: Неработещо улично осветление… https://maps.app.goo.gl/rVbU1VgkkGqLC6mn9?g_st=ic


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител