В процес 118 Приключени 2210

Сигнал №2815

светофарна уредба

Начало
09.09.2023
ID:
2815

Неработещ светофар

Подаден от: Йордан Иванов

Място/адрес: бул. „България“ 70 В, 4230 Асеновград, България

Описание: От няколко седмици не работи "зелена стрелка" посока от бул. България към кв. Запад. Налага се да се изчаква колите от насрещното движение да спрат за да се направи ляв завой към кв. Запад.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител