В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2813

Липсващ контейнер

Начало
09.09.2023
ID:
2813

Отпадъци/почистване

Подаден от: Анелия Христозова

Място/адрес: Искра 31

Описание: От 5.09 контейнера за смет който беше срещу Искра 31 липсва. Моля да се вземе под внимание половината от улицата няма къде да изхвърля е отпадъците си


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител