В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2812

Неработещо осветление!

Начало
09.09.2023
ID:
2812

Неработещо улично осветление

Подаден от: Атанас

Място/адрес: Радецки 17

Описание: Няма осветление повече от 3 месеца,Както и на улицата над нас, Моля оправете го :)


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител