В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №281

Изоставен парк в Долни Воден

Начало
07.07.2020
ID:
281

Отпадъци/почистване

Място/адрес: кв. Долни Воден

Описание: https://www.google.com/maps/dir/42.020292,24.8392328/42.0203028,24.8392153/@42.0204755,24.8367999,809m/data=!3m2!1e3!4b1 Преди хората идваха с децата и внуците си на разходка, а сега след като сложиха тези пейки няма други освен алкохолици и тем подобни.. Незнам кой друг е отговорен за тази грозна гледка освен общината и сметосъбиращата фирма... Ако не през седмица, то поне през месец да минат.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.07.202010:15
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че е извършена проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград. Установено е наличие на замърсявания по поляната на местността „Чинара” в квартал "Долни Воден". Община Асеновград е предприела действия по почистване на замърсения терен, както и около чешмите в района. На 17.07.20 г. е поставен съд за битови отпадъци тип „Бобър”, който ще се обслужва спрямо графика за района, и ежеседмично ръчно ще се поддържа парка. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на тел. 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 07.07.202010:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали