В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2809

Липса на Контейнер - продължение

Начало
07.09.2023
ID:
2809

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Гонда вода“ 46, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Въпреки че проблемът беше "решен". Все още липсва контейнер тип бобър, за чясно кътео живеят над 100 семейства и на близо е ДГ Мир. Моля разбиране и съдействие! Прилагам снимки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител