В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2807

Тревни площи "Метоха"

Начало
07.09.2023
ID:
2807

Отпадъци/почистване

Подаден от: Костадин Алексиев

Място/адрес: Метоха

Описание: Тревните площи са за косене както и кошчетата са препълнени и боклците са разпиляни.Моля за намеса от фирмата или в частност поддръжката на това място за отдих.Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 08.09.202317:01
    Уважаеми господин Алексиев, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 07.09.2023г. Ви уведомяваме, че описания в сигнала Ви участък е окосен два пъти през този летен сезон. Ще бъде възложено до започването на есенно зимния период тревните площи около „Метоха“. отново да бъдат окосени и почистени.
  • 07.09.202313:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали