В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2806

Осветление на пешеходен мост и задната част на парка към исторически музей

Начало
07.09.2023
ID:
2806

Неработещо улично осветление

Подаден от: Костадин Алексиев

Място/адрес: Пешеходен мост

Описание: Осветлението на пешеходния мост и алеята към парка зад исторически музей,както и самата детска площадка не работи от поне месец.Моля да се провери в най скоро време.Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител