В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №2803

Ремонт на горноводенския път

Начало
06.09.2023
ID:
2803

Опасна улична дупка

Подаден от: Венцислав Василев

Място/адрес: Лозница 8

Описание: Искам да разбера толкова ли са некадърни българските фирми който правят пътища шахти тротоари и тн. Как пък един път не го направихте както трябва? Явно толкова си можем. Къде е маркировката? Къде са пътните знаци? Защо не беше подготвена основата? Колко е гаранционния период на отсечката? След 1 година като половината път е на вълни кой ще е отговорен? Коя е фирмата изпълнител? Кой прие този ремонт и носи ли той отговорност за моята счупена кола след като съм платил данак и винетка?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202323:37
    Уважаеми г-н Василев, всички констатирани дефекти по време на изпълнение на ул. "Св. Кирик" в кв. "Горни Воден", са отстранени. Гаранционният срок на изпълнените дейности е съгласно Наредба №2/31.07.2003 г. за въвеждане в експлоатация на строежите в Република България и за минималните гаранционни срокове за изпълнени строителни и монтажни работи, съоръжения и строителни обекти.
  • 07.09.202308:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали