В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2802

Опасна изоставена площ

Начало
06.09.2023
ID:
2802

Друго

Място/адрес: ул. „Свети Димитър“ 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля за спешно почистване на високите треви, дървета, трева и храсти. Мястото от години е занемарени и вече е сериозна предпоставка за опасни инциденти. Развъдник на змии, богомолци, стоножки, плъхове, скривалище на бездомни кучета и други животни, които сме засичали. Има реална опасност да ухапят, ожилят и ранят случайно преминаващите хора и деца, които са почти целогодишно в непосредствена близост в училището и спортната площадка, а и живущите в района около мястото. Животните приминават оградата и нахлуват в дворовете на кооперациите и къщите. Моля за незабавна реакция, на 15ти септември стартират учебните занимания!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.09.202317:00
    Уважаеми господин Пейков, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 06.09.2023г. се извърши проверка на място и по документи, от което се установи, че посоченото от Вас място е частна собственост. Ще бъде предупреден собственика да почисти имота си от треви и отпадъци и да го поддържа в чист и приветлив вид съгласно Наредба за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на Община Асеновград.
  • 07.09.202308:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали