В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2800

Потъващи шахти в Горни Воден

Начало
06.09.2023
ID:
2800

Опасна улична дупка

Подаден от: Бейхан Али

Място/адрес: кв.Горни Воден

Описание: Опасни шахти


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.01.202409:48
    Здравейте! Пропадналите шахти по ул. "Св. Кирик" в кв. "Горни Воден" са ремонтирани. От сигнала Ви не става ясно къде са разположени тези пропаднали шахти. Ако става въпрос за други такива, освен вече ремонтираните, моля, уточнете местонахождението им, като изпратите отговор на e-mail: signals.asenovgrad@abv.bg .
  • 07.09.202308:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали