В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №280

Опасен път кв. Горни Воден

Начало
05.07.2020
ID:
280

Пропаднал път

Подаден от: Георги Вълчев

Място/адрес: Ул св. Кирик кв. Горни Воден

Описание: Пътя е разкопан, поради подмяна на главен водопровод преди 5месеца.И от тогава половината от пътното платно е непроходима.Автомобилите са принудени да се движат само в едната половина и постоянно се създава предпоставка за ПТП.Имайки предвид, че улицата е основен път за квартала трафика е доста интензивен.Търпението на живущите в квартала вече се изчерпва.Докога ще бъдем принудени да търпим всичко това, при все, че чинно си плащаме високите данъци?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:11
    Уважаеми г-н Вълчев, ремонтът на улицата е завършен.
  • 15.09.202017:19
    Уважаеми г-н Вълчев, строително-ремонтните дейности на обекта вече стартираха.
  • 18.08.202010:35
    Уважаеми г-н Вълчев, вече е избран изпълнител. В момента тече срокът за обжалване, след изтичането на който предстои да започнат строително-ремонтните дейности.
  • 20.07.202009:54
    Уважаеми г-н Вълчев, възстановяването на асфалтовата настилка ще бъде възложено към текущия ремонт за 2020 г.
  • 06.07.202008:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали