В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2799

Недостатъчни контейнери за боклук

Начало
06.09.2023
ID:
2799

Отпадъци/почистване

Подаден от: Таня Георгиева Бочева

Място/адрес: ул.Бялата воденица 4

Описание: Управител съм на фирма "Петър Щерев" ООД. Ползваме под наем сграда, която е собственост на фирма "Диков-92" ООД. Въпреки големия размер на данък сграда и такса смет, който плащаме за съжаление не разполагаме с контейнер за събиране на боклука. На цялата улица "Бялата воденица" има 1 контейнер, който е за всички живеещи на улицата и за сградата, в която се помещаваме. Въпреки многократните обаждания по телефона вече много години нищо не се променя. Настоявам за отговор и по-важното за предоставянето на още контейнери. Считам, че това не изисква време и подлежи на незабавно изпълнение. С уважение: Таня Бочева


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.09.202316:29
    Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 06.09.2023г. на електронния портал за сигнали на Община Асеновград, Ви уведомяваме, че контейнера, намиращ се на ул. „Бялата воденица“ срещу фирма „Диков“ е върнат на старото си място. Възложено е на фирмата-изпълнител да изгради на тротоара специално място за поставяне на контейнера.
  • 07.09.202308:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали