В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2798

Чистене на реката

Начало
05.09.2023
ID:
2798

Друго

Подаден от: Чавдар Колев

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте, През цялото лято коритото на река Чая е непочистено от боклуци, дървета, храсти и всякаква друга растителност. Моля, обърнете спешно внимание за да се предотвратят по-големи бедствия подобни на тези, които се случват в момента на Черноморието ни!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.09.202316:05
    Здравейте, уведомяваме Ви, че за почистването на река „Чая“ от растителност находяща се в регулационните граници на гр. Асеновград има сключен договор. Почистването ще стартира в началото на месец Октомври.
  • 07.09.202308:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали