В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2797

Сигнал 2661

Начало
05.09.2023
ID:
2797

Друго

Подаден от: Diana Stoyanova

Място/адрес: Асеновград, кв.Баделема бл. 18

Описание: По сигнал 2661 получих съобщение,че проблема е отстранен. За сложените улични лампи съм съгласна. По отношение на стърчащите арматури по бетоновите стени нищо не е направено. Мисля,че проблема е частично отстранен. Моля, отговорните лица да си свършат докрай работата. Около блоковете играят нашите деца и тези арматури може да са причина за лоши инциденти.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител