В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2796

Липсваща транспортна линия с. Болярци

Начало
04.09.2023
ID:
2796

Въпрос

Подаден от: Гергана Флорова

Място/адрес: Болярци

Описание: Липсва всякакъв вид транспорт по линията Асеновград - с. Болярци, което поставя в крайно затруднение пътуващите към и о града. По-голямата част от децата в с. Болярци учат в Асеновград и изпитват невъзможност за на временно явявяне в училище.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202300:34
    Уважаема г-жо Флорова, сигналът Ви следва да бъде насочен към община Садово, тъй като с. Болярци е част от района на садовска община и транспортното обслужване е в компетенциите на община Садово.
  • 04.09.202317:00
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали