В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2795

Изоставени котета

Начало
02.09.2023
ID:
2795

Друго

Подаден от: Людмила Андонова

Място/адрес: УЛ. "Пею Яворов" 11

Описание: Днес,малко след 19 ч. кола с регистрационен номер РВ 7095 ВХ, тъмносиня на цвят, остави кашон с две котета вътре, до контейнерите до задния вход на ДГ " Бако Динчо". Уведомила съм и полицията, но моля, да вземете и Вие мерки за глобяване на шофьора, който беше придружен и от една жена.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 08.09.202317:02
    Уважаема госпожо Андонова, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 02.09.2023г. Ви уведомяваме, че са предприети незабавни мерки по издирване на собственика на лекия автомобил. След установяване на самоличността му ще му бъдат наложени административни санкции за изоставяне на животни съгласно Закон за защита на животните.
  • 04.09.202308:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали