В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2794

Куче без намордник

Начало
01.09.2023
ID:
2794

Друго

Място/адрес: Градешница

Описание: Собственик на куче порода Дого Аржентино го разхожда без намордник,живущ на ул. Градешница N31


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.09.202316:58
    Уважаема госпожо Каптебилова, Във връзка с ваш сигнал, подаден на 01.09.2023г. се извърши проверка в регистъра за домашни кучета на Община Асеновград, от която се установи, че няма регистрирано куче порода „дого аржентино“ на адрес ул. „Градешница“ №31, гр. Асеновград. За предприемане на последващи действия от страна на общинска администрация, Моля да предоставите име на собственика на кучето.
  • 04.09.202308:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали