В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2793

Счупени надгробни плочи на гроб на новите гробища

Начало
01.09.2023
ID:
2793

Друго

Подаден от: Красимир Донев

Място/адрес: Асеновград, новите гробища

Описание: Здравейте. При посещение на гроб на новите гробища на 18.08.2023г. , се оказа, че са извършвани дейности по съседен гроб от ЕТ"Георги Авков - 32". В следствие на тези действия от работещите на съседния гроб, са спукани две надгробни мраморни плочи на гроба на майка ми и баба ми. Охраната на гробищата не извършва никакъв контрол и отсъства от обекта, в следствие на което се извършват действия, може би и умишлени.Моля за извършване на проверка и действия от Ваша страна.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.12.202323:05
    Уважаеми г-н Донев, сигналът Ви е препратен до управителя на фирмата, която осигурява охраната на гробищния парк, за предприемане на действия по случая и при отговор от тяхна страна, същият ще Ви бъде препратен.
  • 04.09.202308:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали