В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2792

Детска площадка на ж.к Запад е в много лошо състояние! до болк 109 и входа на 107 се намира

Начало
31.08.2023
ID:
2792

Опасна детска площадка

Подаден от: Ivaila Ivanova

Място/адрес: Асеновград

Описание: Детската площадка която се намира отстрани на блок 109 и срещу входа на блок 107 е в ужасно състояние не се поддържа изобщо до като не е станал някакъв инцидент молим да се вземат необходимите мерки. Нашите деца и бъдещето на Асеновград си игрят там всеки ден не искаме да има инциденти. Молим да се проверят не само тази детска площадтка а всички в квартал Ж.К ЗАПАД.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 24.11.202322:34
    Здравейте! Извършена е проверка на посочената от Вас площадка, съвместно с представител на фирмата изпълнител. Установено е, че площадката е в изправно състояние. Единственото нарушение е, че липсва един елемент от оградата. Направен е опит от екипа на общината да се свърже с Вас, но се оказва, че телефонният номер, който сте посочили, е неверен.
  • 31.08.202316:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали