В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2791

Достъп до тротоар

Начало
31.08.2023
ID:
2791

Друго

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 27, 4232 Асеновград, България

Описание: Здравейте, Участъка мужду кв.Запад и кв.Д.Воден няма тротоар,тъй като е обзет от храсти,саморасли дървета.Има саморасла черница,която вече е завзела цялостно тротоара,а до колкото ми е известно точно там минава кабел за високо напрежение на ЕВН. Отсечката е изключително натоварена от пешеходци (майки с колички,деца,а сега от 15 септември и от много ученици). Имаше знак за ограничаване на скоростта,но вече го няма,но дори и при неговото наличие МПС карат с бясна скорост,стават гонки на коли и мотори. Моля за реакция от ваша страна.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202300:32
    Уважаеми г-н Василев, знакът по отсечката е възстановен, като е изпратено и писмо до РУ - Асеновград за осъществяване на контрол.
  • 07.09.202315:59
    Уважаеми господин Василев, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 31.08.2023г. Ви уведомяваме, че описания в сигнала Ви участък е окосен два пъти през този летен сезон. Ще бъде възложено до започването на есенно-зимния период отново да бъде окосено и да се премахнат пречещите храсти и саморасли дървета.
  • 31.08.202316:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали