В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2789

Неработещо осветление

Начало
29.08.2023
ID:
2789

Неработещо улично осветление

Подаден от: Костадин Андонов

Място/адрес: ул.Цар Иван Асен II 53, 61

Описание: Две неработещи лампи зад БББ на дърварчето.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител