В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2782

НЕРАБОТЕЩО УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало
28.08.2023
ID:
2782

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Христо Анастасов 48

Описание: Здравейте, бих искал да Ви уведомя за неработещо улично осветление в продължение на месеци. Не мисля, че е необходимо да изредя неоспорими конюнктурни факти относно живущи хора на тази улица, играещи деца, наличие на бездомни кучета , работещи хора, които са на работни смени и им се налага да излизат или прибират по тъмните часове на денонощието и тн. Не мисля, да ги изредя тези факти, както казах не за друго, а защото преди всичко това би следвало да Ви е ясно, а и мисля и знам, че това е ваш ангажимент. Констатацията на НЕРАБОТЕЩОТО, ерго опасно улично осветление е мой ангажимент като буден гражднин и в този ред на мисли вярвам дори и в аванс, че ще се предприемете адекватни и своевременни действия. Благодаря ! С уважение


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител