В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2780

Кастрене на клони на дървета

Начало
28.08.2023
ID:
2780

Предложение

Подаден от: Ива Чилингирова

Място/адрес: Ул. Свобода 12

Описание: На улица Свобода има липи, които се нуждаят от кастрене на клоните, тъй като са израстнали доста над покривите на къщите. Това може да доведе до проблеми с цялостта на покривите/ керемидите , както и запушване на улуците от сухите листа и шушулки. Моля за съдействие от Община Асеновград преди есенно-зимния сезон.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.09.202315:53
    Уважаема госпожо Чилингирова, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 28.08.2023г. се извърши оглед на дърветата, находящи се на ул. „Свобода“, гр. Асеновград. Голяма част от тях имат нужда от санитарно почистване и намаляване на височината. Сигнала е записан и ще бъде възложен на фирма изпълнител да извърши необходимите действия през есенно-зимния /невегетационен/ период.
  • 28.08.202313:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали