В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №278

Занемарени детски площадки кв.Изток

Начало
05.07.2020
ID:
278

Опасна детска площадка

Подаден от: Десислава Тодорова

Място/адрес: ул.Отон Иванов 118

Описание: Здравейте,пиша от името на всички родители с деца в кв.Изток.Детските площадки са в окаяно състояние.От години не им е правен ремонт.Бихме желаели да се поставят още практични бетони кошчета, ограда която да не позволява изпозлването на пясъчника за толетна от бездомните кучета,да се подменят дървените седалки на люлките,да се сложат парапети,за които да се хващат децата на пързалката,стабилна основа на пързалката,да се премахне тревата от пясъчника и да се постави пясък,да се подновят пейките


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 04.01.202116:29
    Уважаема г-жо Тодорова, при сключване на договора за текуща поддръжка на детски площадки на територията на община Асеновград за 2021 г. ще бъде възложено изпълнението на необходимия ремонт.
  • 26.10.202010:30
    Уважаема г-жо Тодорова, предвижда се основен ремонт на детската площадка, разположена в близост до църквата "Свети Архангел Михаил". Ремонтните дейности ще бъдат осъществени в срок до 06.11.20 г.
  • 20.07.202010:07
    Уважаема г-жо Тодорова, до края на месец юли ще се извърши оглед на всички детски площадки в квартал "Изток". При установяване стойността на необходимите ремонтни дейности, същите ще бъдат възложени, при наличие на осигурено финансиране.
  • 06.07.202008:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали