В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2779

Неработещо улично осветление

Начало
26.08.2023
ID:
2779

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мирослав Михалакев

Място/адрес: ул. „Стою Шишков“ 15, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Уличното осветление на ъгъла между улица Стою Шишков и улица Атанас Мишев не функционира.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител