В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2777

Незаконно сметище

Начало
25.08.2023
ID:
2777

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петя Мицова

Място/адрес: Ул.Миньор 50

Описание: За пореден път подавам сигнал за незаконното сметище срещу моята къща,а именно Миньор 50. Преди две седмици сметището беше 10 метра по-нагоре от мен,сега откакто го изкопахте “уж да не хвърлят боклуци”,вече е точно срещу мен. Искам да съберете боклуците и да го изкопаете и срещу Миньор 50. А не да създавате предпоставки да го хвърлят пред къщата ми. Не може да се излезе на двора от миризми. Иначе табелите сте ги сложили колко лева са глобите,ама няма кой да дойде да ги глобява каруцарите дето по цял ден си изхвърлят боклуците необезпокоявани!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.09.202316:48
    Уважаема г-жо Мицова, във връзка с получен сигнал от Вас на 25.08.2023г., относно установяване на нерегламентирано замърсяване на ул. ”Миньор” срещу №50 Ви уведомяваме, че е възложено на обслужващата фирма да предприеме мерки по почистването му с необходимата техника.
  • 28.08.202313:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали