В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №2775

Подмяна на ръждясал, счупен и течащ варел за смет

Начало
25.08.2023
ID:
2775

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Асеновград, кв. Долни Воден ул. Вельо войвода

Описание: Спешно е необходима подмяна на варелите за смет - изгнили, деформирани, счупени - кв. Долни Воден, ул. Вельо войвода. А за графика за извозване няма да коментираме - не се спазва! Моля, не ми звънете на посочения телефон за връзка - ясно е, че е формално и само отбивате номера!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител