В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2774

Неработещо осветително тяло

Начало
24.08.2023
ID:
2774

Неработещо улично осветление

Подаден от: Име

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 32, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Описание: Осветителното тяло работи 30-40 сек и след това загасва за около минута. Това се повтаря през целия период, в който уличното осветление работи. По цялата улица цар Освободител осветителните тела в короните на дърветата. Осветяемостта е много малка предвид неравните плочки по тротоарите. Истинско изпитание за малки деца и възрастни хора. В сигнал 1627 от 26.05.2022г. е описан същия проблем със същото осветително тяло! Година и няколко месеца нищо не е пипнато!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител