В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2772

Изсъхнали дървета

Начало
24.08.2023
ID:
2772

Паднало дърво

Подаден от: Нина Атанасова

Място/адрес: ОУ,,Ангел Кънчев" ул.Рилска 3

Описание: Здравейте! На посоченото място на оградата на ОУ,,А.Кънчев" към ул.Рилска, където всеки ден се катерят деца, за да прескачат и влизат в двора на училището, има 3 изсъхнали ствола на дървета без клони. Апелираме да огледате района преди началото на учебната година.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител