В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2771

Кастрене на клони разрешение

Начало
24.08.2023
ID:
2771

Паднало дърво

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 40

Описание: Привет Предстои ни ремонт на покривната настилка прилежаща на къщата от посоченият адрес. Ремонта е с начална дата 28.09.2023г.. Клоните на дървото, което се намира в непосредствена близост до къщата (извън рамките на имота, на пешеходната зона), лежат в/у керемидите на къщата и нанасят щети в/у покривната настилка. Също така препълват улуците с листна маса и цвят, което затруднява почистването им и е предпоставка за ускорена корозия. Имаме нужда от разрешение за кастрене на клоните + служител от общината който да съблюдава процеса и да ни напътства в процеса, за да не бъдат нанесени щети на дървото. Надяваме се предоставената информация да е достатъчна за взимането на решение по нашият казус. Моля свържете се с мен, ако има нужда от допълнителна информация и/или въпроси. Благо


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител