В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2768

Опасна решетка

Начало
24.08.2023
ID:
2768

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Добромир Найденов

Място/адрес: ул. „Лозница“ 6А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Опасна решетка.в която по чудо не си счупих крака след като ми пропадна


Статус: Приключен
Оценка: 2.5 от 2 потребителя

История на промените

  • 13.03.202412:55
    Уважаеми г-н Найденов, приети за изпълнение през 2024 г. са линейни отводнители на ул. "Лозница" при кръстовището между бл.5/5 и бл.7 и след избор на изпълнител ще се пристъпи към реализиране на ремонта.
  • 22.11.202311:19
    Уведомяваме Ви, че е необходимо да се извърши основен ремонт на линейния отводнител, като същия ще се даде като предложение за капиталова програма 2024 г. на община Асеновград. В случай, че се приеме ще се пристъпи към последващи действия.
  • 24.08.202309:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали