В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2766

Мизерия центъра на Бачково

Начало
22.08.2023
ID:
2766

Друго

Подаден от: Христо Тенчев

Място/адрес: ул. Васил Левски 3, 4251 Бачково, България

Описание: Здравейте,докога ние жителите на село Бачково ще търпим,своеволията на наемателя на комплекс мегдана Димитър Белев, доскоро имаше изкарани дини във дървени стелажи по тротоара,а сега има вече и скара и барбекю на самият тротоар,майки с деца,пенсионери откъде да минават,има ли работещи хора в община Асеновград да дойдат на проверка и всички тези неща да се премахнат,целият тротоар от въпросните дини е ужасно мръсен понеже изгниха там,мирише също на мърша,не мисля че в едно нормално българско село трябва са бъде така… На последната снимка ви показвам и със неговата рекламна табела,за която съм сигурен че е незаконно поставена,как е скрил знака за пешеходна пътека че се наближава


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.09.202317:02
    Уважаеми господин Тенчев, във връзка с подаден от Вас сигнал ID 2766 от 22.08.2023г. за нерегламентирано поставени маса и барбекю на тротоара пред ресторант “Мегдана“ в с. Бачково Ви уведомяваме, че служители на Община Асеновград извършиха проверка на място при което се констатира наличието на по – горе цитираните съоръжения. От снимките, които сте приложили към сигнала е видно наличието на рекламна табела която скрива знака за пешеходна пътека и създава предпоставка за пътно транспортно пришествие. Дадено е предписание в 3/ три/ дневен срок от датата на проверката масата, барбекюто и рекламната табела да бъдат премахнати. След изтичане на срока даден в предписанието е извършена повторна проверка при която се констатира, че скарата барбекюто и рекламната табела са премахнати.
  • 23.08.202308:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали