В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2765

Не стопанисвано куче

Начало
22.08.2023
ID:
2765

Безстопанствени кучета

Подаден от: Нермин Караюсеинова

Място/адрес: Хан Аспарух 13

Описание: От сутринта сме подали сигнал в община Асеновград отдел Екология за мъртво куче на ул. Хан Аспарух 22. Подадени са многократни сигнали но никой не се отзова. Времето е топло кучето и голямо и започва до се разлога. Навън играят малки деца.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 24.08.202308:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че общинска администрация организира превоз и загробване на умрялото животно. На 23.08.2023г. в 8,00 часа кучето е премахнато и загробено на определен със Заповед на Кмета на община Асеновград терен за загробване на умрели животни. .
  • 23.08.202308:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали