В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2762

Осветление на улицата

Начало
21.08.2023
ID:
2762

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 52, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Уличната лампа светва и изгасва


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител