В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2761

Сметище

Начало
21.08.2023
ID:
2761

Отпадъци/почистване

Подаден от: Йордан Иванов

Място/адрес: ул. „Лозница“ 4В, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: На улица "Лозница" в кв. Запад е позициониран контейнер за строителни отпадъци на метър от гаражи, който редовно е препълнен и около него се превръща в квартално сметище. В този контейнер се изхвърлят всевъзможни боклуци, както от жителите в квартала, така и от Долни Воден. Молбата ми е контейнерът да се подменя през ден, за да не се препълва. Молбата ми е да се постави на 3-4 м от гаражите, че при евентуално запалване на контейнера ще се подпалят и гаражите с колите в тях /имаше подобен случай миналата година/.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 23.08.202317:03
    Уважаеми г-н Иванов. Във връзка с получен сигнал от Вас на 21.08.2023г., относно установяване на замърсявания около разположения съд за строителни отпадъци на ул. ”Лозница”, кв. Запад Ви уведомяваме, че е възложено на обслужващата фирма предприемане на мерки , а именно: - Обслужването на контейнера тип ”Лодка” да бъде 3 пъти/седмично - Контейнера да се премести на нужното отстояние от гаражите на 4 м.
  • 21.08.202313:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали