В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №276

Падащи големк клони по бул. България

Начало
03.07.2020
ID:
276

Паднало дърво

Подаден от: Десислава Даскалова

Място/адрес: бул. „България“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: От дърветата по бул. България падат големи сухи клони. Опасно е да се минава. Два пъти пред мен падат клони от дърветата по булеварда. На посоченото място, както и до Стоматологията. Сухите клони трябва да се премахнат безопасно,за да се избегне инцидент. На посочения адрес се вижда много голям клон, който е потенциална опасност и може да падне всеки момент Опасно е и за коли, и за пешеходци. Моля да бъде проверено и обезопасено.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.07.202016:06
    Уважаема г-жо Даскалова, уведомяваме Ви, че през есенно-зимния сезон на 2020 г. община Асеновград ще осъществи санитарно почистване и оформяне на короните на дървета (чинари) по булевард ”България”. В този период на предприемане на действия, Вашата молба също ще бъде удовлетворена.
  • 03.07.202018:01
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали