В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2759

Неработещо улично осветление

Начало
21.08.2023
ID:
2759

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ебру

Място/адрес: кв."Горни Воден"

Описание: Отново в долната част на квартала няма улично осветленив. Моля за проверка,защото това лято тези липси на захранване са доста чести. Живеем в 21-ви век. Не е приятно да се върнем във времето на комунизма. Децата скоро тръгват на училище.Апелирам за незабавни мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител