В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2755

ПОВРЕДА

Начало
19.08.2023
ID:
2755

Неработещо улично осветление

Подаден от: Mердие Дурмуш

Място/адрес: Асеновград

Описание: На кв. Баделема между блок 14 и 15 няма осветление. Моля, ОБЩИНАТА да вземе мерки и да острани проблема.!!!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител