В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2754

Безобразно паркиране

Начало
18.08.2023
ID:
2754

Друго

Подаден от: Гражданин

Място/адрес: ул. „Капитан Андреев“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, това безобразие е всекидневно. Как можем нормално да се включим в движението след като нямаме никаква видимост? Това на какво прилича всеки иска закуска от Боби Рач, но не всеки си позволява да паркира така, да не говорим, че го правят и полицай! Моля да вземете мерки, както за главния път така и кратката отсечка от главния път до ул. Оборище, където пък от месарския магазин постоянно има бусове...


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител