В процес 78 Приключени 2374

Сигнал №2752

Неработещо улично осветление

Начало
18.08.2023
ID:
2752

Неработещо улично осветление

Място/адрес: кв. Баделема 14

Описание: От 1 месец няма улично осветление на кв. Баделема. Не работи лампата точно пред блок 14 и парка, където е най-опасно през нощта. Късно вечер, не можем да се приберем спокойно, понеже е пълна тъмнина и не се знае от кой ъгъл ще изскочи пияница, циганин или куче… Не мога да прикача снимки, понеже съм с айфон и системата не ги приема.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител