В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2751

Снимки към сигнал №2748

Начало
16.08.2023
ID:
2751

Друго

Подаден от: Надежда Гайдарова

Място/адрес: Междуселищен път Асеновград - село Лясково

Описание: Прилагам малко снимки към сигнал №2748.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител