В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №2750

Липсваща удъропоглъщаща настилка

Начало
16.08.2023
ID:
2750

Опасна детска площадка

Подаден от: Свобода Тафрова

Място/адрес: Пърчовата Градинка, ул. Атанас Свещаров 19, 4230 Асеновград, България

Описание: Преди няколко месеца завърши обновяването на Градинката с адрес: град Асеновград, ул."Атанас Свещаров " № 19. Беше премахната удъропоглъщащата настилка от детската площадка за деца от 1 до 3 годишна възраст. Този вид настилка намалява риска от наранявания при падане и значително понижава възможността от подхлъзвания ,поради това, че е грапава. До този момент, все още не е поставена нова. Тъй като безопасността на децата е от най-голямо значение, моля такава да бъде поставена в най-кратки срокове.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител