В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2748

Кастрене на растителност по опасни завои

Начало
16.08.2023
ID:
2748

Друго

Място/адрес: Пътя Асеновград -село Лясково

Описание: Сигнализирам за избуяла растителност по пътя за "Асеновата крепост" и село Лясково. Има опасни завои на които няма достатъчно видимост за шофьорите. На места по асфалта има пораснали смокини, това показва от колко време не е кастрено. Пътя е натоварен от пешеходци и автомобили а, без видимост от клони и треви е предпоставка за инциденти. Колите са ни надрани от стърчаща растителност превземаща пътя. Знакът "Забранено паркирането" в началото на отбивката не се вижда от клони.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител