В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2747

Опасен мост на детска площадка в кв. Запад

Начало
15.08.2023
ID:
2747

Опасна детска площадка

Подаден от: Мая Чокоева

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 6, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: В детската площадка има голяма катерушка. На нея има мостче за игра, което е единия край е на половина скъсано и видимо много скоро при игра на децата ще се скъса на цяло и който е на моста ще пострада. Изключително опасно ако се откъсне до край! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител